logo
سبد خرید خالیست

درباره بزرگترین گردهمایی طراحان ایران

خانه » درباره بزرگترین گردهمایی طراحان ایران

دومین همایش کمپین “من طراحم”

سه شنبه، سوم اسفند ۱۳۹۵ در برج میلاد تهران

درباره بزرگترین گردهمایی طراحان ایران

در این گردهمایی پیشکسوت‌های رشته‌های مختلف طراحی در کنار نسل جوان طراح به ارائه تجربیات موفق و ناموفق خود در تعامل با مشتریان خود می‌پردازند. چند پیشکسوت سرشناس در رشته‌های طراحی گرافیک، طراحی صنعتی و معماری با همراهی آرش برهمند عزیز قطعا حرف‌های شنیدنی و آموزنده برای سر و کله زدن با پروژه‌ها و کارفرمایان خواهند داشت! در کنار آن چند طراح جوان موفق نیز راهکارهای خودشان را برای رفع مشکلات شغلی طراحان ارائه خواهند کرد. پس از شنیدن سخنان پیشکسوتان و ارائه‌های نسل جوان طراحی، قصد داریم از «الگوی استاندارد قرارداد طراحی» که طی ماه‌های گذشته توسط کمپین تهیه و تدوین شده رونمایی کنیم تا طراحان بتوانند در قراردادهای خود از مفاد آن پیروی کنند و کمتر به مشکل بر بخورند. رونمایی از این قرارداد با آموزش نکات کاربردی حقوقی در قراردادهای طراحی همراه خواهد بود. به امید روزی‌که طراحان و کارفرمایان مشکلات کمتری با هم داشته باشند و شغل «طراحی» در افکار عمومی به جایگاه محکمتری رسیده باشند.

رونمایی از الگوهای استاندارد قراردادهای طراحی

همچنین در این همایش قرار بر این است که از الگوهای استاندارد قراردادهای طراحی برای طراحان در ایران رونمایی شود.

قراردادهای طراحی عموماً در زمینه‌های مختلف طراحی، به صورت غیرحرفه‌ای، با بندهای متناقض و مبهم و به صورت سلیقه‌ای تدوین شده‌اند و برای همین هنگام استناد در جریان همکاری با مشکل مواجه می‌شوند. با کمک اعضای کمپین، اساتید هر رشته و یک متخصص حقوقی، الگوهای استانداردی برای زمینه‌های مختلف طراحی به صورت تفکیک شده تدوین و هزینه های آن نیز از طریق جمع سپاری مالی در وبسایت دونیت تأمین شده است.

الگوهای استاندارد طراحی در رشته های مرتبط توسط دکتر نعناکار و همکاری اساتید هر رشته تدوین شده است، به طوری که ملاحظات قانونی و حقوق مالکیت فکری و معنوی در تهیه آن در نظر گرفته شده است.

در این رویداد از این الگوها رو نمایی خواهد شد و به رایگان در اختیار شرکت کنندگان قرار داده خواهد شد.

جهت اطلاعات بیشتر در مورد همایش و ثبت نام اینجا کلیک کنید.